Pomoc on-line

Jeżeli brakuje Ci czasu, aby spotkać się z nami w siedzibie Motylarni, nie masz z kim zostawić dzieci, mieszkasz zagranicą, ale jesteś zainteresowana naszymi propozycjami rozwoju zapraszamy Cię do skorzystania z opcji udziału w nich w formie online przez skype.

online4

  1. Zapoznaj się z ofertą proponowanych przez nas form rozwoju (zakładka OFERTA)
  2. Zarejestruj się na wybraną formę, zaznaczając, że chodzi o wersję online wykorzystując formularz rejestracyjny, telefonicznie, mailowo (dane kontaktowe dostępne TUTAJ)
  3. Dokonaj wpłaty za wybraną formę.
  4. Nawiąż z nami kontakt przez skype’a, aby sprawdzić poprawność połączenia w wyznaczonym terminie (najczęściej 1-2 dni przed planowanym spotkaniem online)
  5. Zrealizuj spotkanie online.

FORMY ONLINE DOSTĘPNE W MOTYLARNI PRZEZ SKYPE

FORMA  
  Konsultacja wstępna (bezpłatnie) SZCZEGÓŁY
  Psychoterapia dla kobiet SZCZEGÓŁY
  Psychoterapia własna dla specjalistek SZCZEGÓŁY
  Spotkanie superwizyjne dla specjalistek SZCZEGÓŁY

pik-ht4

Wstępna konsultacja to wyjątkowa forma konsultacji. Jest pierwszym etapem systematycznej pracy rozwojowej w Motylarni. Jeżeli jesteś zdecydowana rozpocząć własną pracę psychoterapeutyczną lub superwizyjną zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację. Jej zadaniem jest zapoznanie się z przyszłą psychoterapeutką, superwizorką, poznanie zasad współpracy z nią, założeń szkoły psychoterapeutycznej w nurcie w którym pracuje, zapoznanie się z jej kwalifikacjami. To właśnie wtedy masz szansę zadać wszystkie pytania przed podjęciem decyzji o stałej współpracy.

coachi5

Zgodny z czasem trwania danej formy w wersji tradycyjnej.

coachi8

W jaki sposób możesz dokonać płatności przeczytaj TUTAJ

coachi7