Edukacja emocjonalna

Emocje są nam dane z natury. Mają być naszym drogowskazem, narzędziem, dzięki któremu będziemy mogły ocenić otaczającą nas rzeczywistość. Czasami dzieje się tak, że zamiast rozpoznawać to, co mają nam do powiedzenia, nie słuchamy ich, odcinamy się od nich, udajemy, że ich nie czujemy. Po latach, nagromadzone wylewają się, tracimy nad nimi kontrolę. Zaczyna boleć nas głowa, serce… Nie łączymy wtedy naszych dość gwałtownych reakcji z faktem, że pewne emocje, w pewnych momentach naszego życia zostały w nas zamrożone. Bo wymagała tego sytuacja, bo nie wypadało ich wyrazić, bo nie był to ten czas. Zostały odcięte, zapomniane. Ale czy na pewno? Jeżeli:

 • Twoje emocje są nieadekwatne do sytuacji,
 • Reakcja emocjonalna jest za duża do wywołującej jej przyczyny,
 • Jesteś chwiejna emocjonalnie,
 • Wpadasz w skrajne emocje (raz złość, raz smutek),
 • Masz poczucie, że jesteś bez emocji,
 • Nie możesz wyrazić tych emocji, które byś chciała,

zapraszamy Cię na sesje, których celem jest uwolnienie emocji, które zalegają w Tobie i nie pozwalają reagować adekwatnie do sytuacji obecnie. Aby emocje stały się Twoim sprzymierzeńcem, trzeba uporać się z tymi, o których zapomniałaś. Tym bardziej, że one nie zapomniały o Tobie… Sesje uwalniania emocji składają się z kilku etapów:

 1. Logika emocji – edukacja emocjonalna
 2. Diagnozy nieprawidłowego funkcjonowania z emocjami
 3. Diagnozy punktów zwrotnych, które spowodowały zatrzymanie emocji
 4. Uruchomienie zatrzymanych emocji
 5. Przeżycie zatrzymanych emocji
 6. Zamknięcie procesu

pik-ht4

Wstępna konsultacja to wyjątkowa forma konsultacji. Jest pierwszym etapem systematycznej pracy rozwojowej w Motylarni. Jeżeli jesteś zdecydowana rozpocząć własną pracę nad emocjami zapraszamy Cię na konsultację, w trakcie której psychoterapeutka oceni, czy to, z czym przychodzisz wymaga sesji uwalniania emocji, czy innej formy pracy.

coachi5

50 min.

coachi6

Konsultacja wstępna 100 zł
Sesja edukacji emocjonalnej 80 zł

coachi8

W jaki sposób możesz dokonać płatności przeczytaj TUTAJ

coachi7