Akademia Emocji

akademia-emocjiSpołeczeństwo oczekuje, że będziemy panowały nad emocjami. Ukrywanie emocji jest akceptowalną formą radzenia sobie z nimi. Ujawnianie ich, spotyka się z brakiem przychylności. Nie da się jednak zaprzeczyć, że emocje są w nas, żyją. I starają się wyjść w najmniej korzystnych dla nas momentach. Hasłem przewodnim Akademii jest „Kontrolujesz-chorujesz” jako wyraz tego, że strategia radzenia sobie z emocjami oparta na kontroli przynosi więcej szkód niż pożytku, zarówno osobie przeżywającej emocje, jak i jej otoczeniu. Nie potrafimy żyć z emocjami. Nie potrafimy wykorzystać ich podstawowej funkcji, jaką dała nam natura – dając nam emocje. Warsztaty w ramach Akademii przekazują podstawową wiedzę na temat własnych emocji i są wstępem do pogłębionej pracy nad emocjami. Wbrew obiegowej opinii, która każe nam ukrywać emocje, warsztaty uczą wykorzystywania emocji do poprawy jakości swojego życia. Główny nacisk położony będzie na emocje postrzegane jako negatywne (złość, smutek, lęk i strach).

alfabe5

Każdej kobiety bez względu na wiek, status, zawód

genogr3

 1. Autodiagnoza własnych emocji
  • Test 1 -Sposób oceny sytuacji pod kątem przeżywanych emocji
  • Test 2 – Poziom i kierunki kumulacji i sposoby jej redukcji
  • Test 3 – Poziom odcięcia się od emocji w ciele
  • Test 4 – Ocena występowania schematów poznawczych odpowiedzialnych za nieprawidłowe przetwarzanie emocji
  • Test 5 – Poziom frustracji i jej źródła
 2. Wiedza o emocjach potrzebna do codziennego funkcjonowania z emocjami

alfabe6

 • materiały ksero w trakcie spotkania
 • słodki poczęstunek

genogr4

 

coachi6

200 zł

coachi8

Wyłącznie przelewem. W jaki sposób możesz dokonać płatności przeczytaj TUTAJ

coachi7

PROCEDURA ZAPISÓW:

 1. Wyślij zgłoszenie
 2. Poczekaj na maila zwrotnego z informacją potwierdzającą wolne miejsca.
 3. Po otrzymaniu maila niezwłocznie dokonaj przelewu na konto Motylarni

BZWBK o/Toruń 83 1090 1506 0000 0001 1043 4445

 1. Rezerwacja miejsca jest realizowana po dokonaniu wpłaty.
 2. Jeżeli forma nie odbędzie się z winy Organizatora, wszystkie dokonane wpłaty są zwracane na wskazane konto. W sytuacji, gdy Uczestniczka nie weźmie udziału w formie i nie zgłosi tego na tydzień przed wydarzeniem, kwota nie jest zwracana.

alfabe4

PSYCHOTERAPEUTKA: dr n. hum. Dominika Łęcka, certyfikowany   psychoterapeuta i doradca systemowy (WTTS Poznań, certyfikat nr 47/2012), socjolog zdrowia i  pedagog. Od 12 lat współpracująca z Poradniami Zdrowia Psychicznego (NZOZ) i innymi instytucjami pomocowymi (Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne, Punkty Konsultacyjne). Zrealizowała ponad 1700 godzin warsztatowych i rozwoju osobistego oraz ponad 2000 godzin psychoterapii. Mama Mateuszka i Adasia. Więcej informacji TUTAJ