Weekendowa Akademia Emocji już we wrześniu

akademia-emocjiSpołeczeństwo oczekuje, że będziemy panowały nad emocjami. Ukrywanie emocji jest akceptowalną formą radzenia sobie z nimi. Ujawnianie ich, spotyka się z brakiem przychylności. Nie da się jednak zaprzeczyć, że emocje są w nas, żyją. I starają się wyjść w najmniej korzystnych dla nas momentach. Hasłem przewodnim Akademii jest „Kontrolujesz-chorujesz” jako wyraz tego, że strategia radzenia sobie z emocjami oparta na kontroli przynosi więcej szkód niż pożytku zarówno osobie przeżywającej emocje, jak i jej otoczeniu. Nie potrafimy żyć z emocjami. Nie potrafimy wykorzystać ich podstawowej funkcji, jaką dała nam natura – dając nam emocje. Warsztaty w ramach Akademii przekazują podstawową wiedzę na temat własnych emocji i są wstępem do pogłębionej pracy nad emocjami. Wbrew obiegowej opinii, która każe nam ukrywać emocje, warsztaty uczą wykorzystywania emocji do poprawy jakości swojego życia. Główny nacisk położony będzie na emocje negatywne (złość, smutek, lęk i strach).

alfabe5

Każdej kobiety bez względu na wiek, status, zawód

genogr3

Weekendowa Akademii Emocji to warsztat, w trakcie którego każda Uczestniczka otrzymuje podstawową wiedzę dotyczącą funkcjonowania z emocjami. W jego ramach podjęte zostaną następujące zagadnienia:

 1. Czym jest emocja?
 2. Czym emocja nie jest?
 3. Jak wygląda mój gniew?
 4. Ile jest emocji?
 5. Czy umiem rozpoznawać emocje? – test
 6. Adaptacyjna rola emocji w życiu człowieka
 7. Czego wynikiem jest nieadekwatna reakcja emocjonalna?
 8. Skąd pochodzi chwiejność i labilność?
 9. Czym różni się strach od lęku?
 10. Jakie są źródła mojego gniewu?
 11. Dlaczego nie każdy płacz oznacza smutek?

alfabe6

 • materiały ksero w trakcie spotkania
 • słodki poczęstunek

alfabe3

5h

coachi6

100 zł

genogr4

23.09, g. 10.00-15.00

coachi8

Wyłącznie przelewem. W jaki sposób możesz dokonać płatności przeczytaj TUTAJ

coachi7

PROCEDURA ZAPISÓW:

 1. Wyślij zgłoszenie
 2. Poczekaj na maila zwrotnego z informacją potwierdzającą wolne miejsca.
 3. Po otrzymaniu maila niezwłocznie dokonaj przelewu na konto Motylarni

BZWBK o/Toruń 83 1090 1506 0000 0001 1043 4445

 1. Rezerwacja miejsca jest realizowana po dokonaniu wpłaty.
 2. Jeżeli forma nie odbędzie się z winy Organizatora, wszystkie dokonane wpłaty są zwracane na wskazane konto. W sytuacji, gdy Uczestniczka nie weźmie udziału w formie i nie zgłosi tego na tydzień przed wydarzeniem, kwota nie jest zwracana.

alfabe4

dlPSYCHOTERAPEUTKA: dr n. hum. Dominika Łęcka, certyfikowany   psychoterapeuta i doradca systemowy (WTTS Poznań, certyfikat nr 47/2012), socjolog zdrowia i  pedagog. Od 12 lat współpracująca z Poradniami Zdrowia Psychicznego (NZOZ) i innymi instytucjami pomocowymi (Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne, Punkty Konsultacyjne). Zrealizowała ponad 1700 godzin warsztatowych i rozwoju osobistego oraz ponad 2000 godzin psychoterapii. Mama Mateuszka i Adasia. Więcej informacji TUTAJ